В нашей онлайн базе уже более 10808 рефератов!

Поиск:

TextReferat.com - бесплатный банк рефератов » Статьи » Obr-articles » Якісна освіта європейського зразка в Україні

Якісна освіта європейського зразка в Україні

by: Ramon
Просмотров: 3
Кол-во слов: 47
Дата: 08.06.19 Time: 09:46
Коммментариев: 0.

Український ринок праці ще не повністю перейняв практику американських та європейських компаній, які готові приймати на роботу людей добре обізнаних у своїй справі, але без профільної освіти. Ще більшою мірою це стосується державних установ та підприємства, в яких факт наявності диплома є чи не найважливішим критерієм при прийомі на роботу. Звичайно ж, усе це – пережитки соціалістичного устрою, яким немає місця в сучасному капіталістичному суспільстві. Але поки нічого не змінилося, випускникам шкіл доводиться отримувати освіту в традиційних учбових закладах: університетах, інститутах, коледжах та академіях. Саме тому слід прикласти максимум зусиль, щоб знайти університет, в якому буде можливість отримати актуальні та цінні знання по своїй спеціальності.

Саме на цьому етапі слід сказати, що у всьому західному світі приватні учбові заклади по всім параметрам випереджують своїх прямих аналогів, що знаходяться в державній власності. Чому це так? Насправді існує ціла низка переваг, які виводять такі університети як Массачусетський технологічний інститут чи Гарвард в топи міжнародних аналітичних компаній. Насамперед це:

• Гнучкість академічних програм, що дозволяє професорам та навіть студентам змінювати навчальні плани для підвищення їхньої актуальності;

• Престижність, зумовлена багаторічною історією;

• Визнання серед найпрестижніших роботодавців світу. На превеликий жаль, ці тенденції ще доволі слабко прослідковуються в українській системі освіти і науки. Незважаючи на це, уже сьогодні в нашій країні існує когорта приватних університетів, які пропонують абітурієнтам високі стандарти освіти. Одним з найкращих прикладів можна зі впевненістю назвати Міжнародний економіко-гуманітарний університет, що регулярно займає високі позиції в національних рейтингах найкращих приватних вузів. До того ж освіта без зно цілком можлива для тих майбутніх студенів, які хочуть навчатися в МЕГУ. Серед беззаперечних переваг університету можна визначити багаточисленні міжнародні зв’язки вузу, що дозволяють студентам отримати досвід навчання в Польщі, Угорщині, Німеччині чи Чехії. Ба більше, навчальні програми абсолютної більшості факультетів та спеціальностей запозичені в європейських партнерів, що є гарантією отримання якісної освіти в Україні.

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: Еще нет оценки